Logo Portas

Jednička na renovace v Evropě

Hezké dveře pro nový pocit bydlení

Renovace dveří podle přání

Co dělat, když se Vaše dveře už nehodí k zařízení?

Mnoho dveří má buď zastaralý design,  jsou opotřebované anebo mají nějaké vady. Naštěstí existuje dobré řešení: Nechte zcela v klidu renovovat Vaše dveře a rámy PORTASem. Během jednoho dne obnovíme vzhled Vašich dobrých, ale zastaralých pokojových dveří jak jste si přáli. Bez námahy a bez špíny ve Vašem bytě. Vaše dveře ráno vyzvedneme a pečlivě zpracujeme. Následně obdrží Vaše dveře Vámi vybraný vzhled – vhodný k Vašemu stylu bydlení. Už večer se můžete těšit z Vašich hezkých dveří. Nestojí to jmění a dveře a zárubně navíc nemusíte již nikdy natírat. 

Ať už sníte o moderním designerském vzhledu, nebo přírodním rustikálním stylu či dáváte přednost klasické eleganci – my splníme Vaše přání. Máte na výběr krásné povrchy v dekoru dřeva nebo v uni barvách, kvalitní kování, skla a stylové rámečky. Zvýšení hodnoty renovovaných dveří s PORTASem je chytrá investice do Vašeho majetku: Vašeho pěkného domova.  

Téměř vše je možné: Doplňková ochrana proti vloupání do vchodových dveří, různé dekory na každé straně dveří, přidělání skla a stylových rámečků, obložení světlíků a bočních dílů hodící se ke dveřím a další.

Inspirace a informace: Prohlédněte si náš katalog dveří - nebo si domluvte bezplatné nezávazné poradenství na místě. Zde najdete odborný závod PORTAS.

Vaše poptávka

Přejete si nezávazné a bezplatné poradenství na místě?

Poptávka

(Vaše údaje nepředáváme třetím osobám!)

Video: Tak renovujeme Vaše dveře

Často kladené otázky k renovaci dveří PORTAS®