Logo Portas

Jednička na renovace v Evropě

Kvalita stupeň po stupni

Renovace schodišť s novými stupni

Vaše schody už nejsou hezké a ani bezpečné?

Pak zde máme řešení s naším systémem „schod na schod“. Během jednoho až dvou dnů se Vaše prošlapané schody rozzáří do nového lesku a budou opět bezpečnější. Váš odborný závod PORTAS při tom obestaví staré stupně novými stupni na míru. Skryté stabilizační profily z hliníku zajistí na každé nástupní hraně optimální stabilitu a bezpečnost. Dodatečnou bezpečnost před uklouznutím zajišťuje protiskluzová hrana. Vaše schodiště lze během renovace používat a zdi, tapety a podlaha zůstanou nepoškozeny. Náš osvědčený systém renovace schodišť je vhodný pro všechny dřevěné, kamenné a betonové schody.

Máte na výběr stupně z vysoce kvalitního laminátu a vinylu. Náš rozmanitý design má pro každý nárok a styl vhodné řešení. Na přání obložíme i bočnice a přiděláme nové zábradlí. Moderní osvětlení LED ve stupních vypadá vkusně a zvyšuje bezpečnost. Zvýšení hodnoty renovovaných schodů je výhrou pro celou rodinu a výhodnou investicí do Vašeho majetku: Vašeho pěkného a bezpečného domova.

Inspirace a informace: Prohlédněte si náš katalog schodišť - nebo si domluvte bezplatné nezávazné poradenství na místě. Zde najdete odborný závod PORTAS.  

Vaše poptávka

Přejete si nezávazné a bezplatné poradenství na místě?

Poptávka

(Vaše údaje nepředáváme třetím osobám!)

Video: Tak renovujeme Vaše schodiště

Často kladené otázky k renovaci schodišť PORTAS ®