Logo Portas

Jednička na renovace v Evropě

PORTAS – odborník na chytrá renovační řešení

Plnit přání a zachovávat hodnoty

Kdo jsme a co pro Vás můžeme udělat

PORTAS® je sdružení odborných závodů PORTAS v Německu, Rakousku, Švýcarsku, České republice a dalších evropských zemích. Specializovali jsme se na to, zrealizovat renovace nebo modernizace tak, aby to bylo pro naše zákazníky snadné a pohodlné a přitom najít to nejlepší řešení. To se nám daří za použití moderních a trvanlivých renovačních postupů – individuálně na míru a podle stylu zařízení a životního stylu. Co je ještě dobré zachováme -  k prospěchu našich zákazníků a životního prostředí. Kvalitní materiál a provedení je pro nás samozřejmostí. Naši zákazníci staví na zkušenostech z tisíců provedených renovací za více než 50 let.

Příslib kvalitního servisu: Našim zákazníkům nabízíme bezplatné a kompetentní poradenství na místě, přiměřené a transparentní pevné ceny, spolehlivost, rychlé a čisté provedení, profesionální montáž v dohodnutém termínu.

Očekávejte kvalitu: garantujeme špičkovou kvalitu všech používaných materiálů, povrchů a renovačních systémů. Například model schodiště Prestige má nejvyšší odolnost proti oděru AC5/33, která dokáže odolat i intenzivnímu použití ve veřejném sektoru.

Získání důvěry: Váš domov je cenné vlastnictví. Této odpovědnosti jsme si vědomi, což potvrzuje mimořádně vysoká spokojenost zákazníků.

Odpovědnost: Všechny odborné závody PORTAS jsou místně zakotveny a spojeny s oblastí působení - řada z nich již ve druhé generaci. Sociální odpovědnost berou vážně a vytvářejí dobrá a dlouhodobá pracovní místa v regionu.


Chtěli byste nás a naše řešení ještě lépe poznat? Těšíme se na setkání s Vámi! Odborné závody PORTAS jsou zastoupeny na výstavách. Nebo navštivte den otevřených dveří. Všechny termíny naleznete na webových stránkách Vašeho odborného závodu PORTAS.

Hlavní údaje o PORTASu

  • Založen v roce 1974 ve Frankfurtu nad Mohanem
  • Odborné závody v Německu, Rakousku, Švýcarsku, ČR…
  • Odborník na renovace a modernizace
  • Inteligentní renovační postupy a systémy
  • Trvanlivá renovační řešení šetrná k životními prostředí
  • Výjimečné servisní služby
  • Ocenění jako „značka století“
  • Za více než 50 let více než milion spokojených zákazníků

Více než 50 let zkušeností

PORTAS® založil v roce 1974 Horst R. Jung, který dodnes stojí v čele společnosti jako jednatel. Činnost zahájil o několik let dříve jako samostatný podnikatel, když otevřel obchod pro interiérový design a textilie. Zákazníkům poskytoval poradenství nejen v prodejně, ale i u nich doma. V tehdejší době šlo o absolutní novinku,  která se později stala jádrem firemní filozofie a služeb PORTAS®.

Prvním renovačním řešením PORTAS byl nový systém renovace starých dveří a zárubní – během jednoho dne a bez staveniště. Toto chytré řešení našlo rychle mnoho fanoušků - nejprve v Německu a postupně v mnoha zemích Evropy. Naši zákazníci si přáli také řešení pro modernizaci domovních dveří anebo schodiště, tak jsme se tím zabývali, testovali nové postupy a vyvinuli další renovační systémy.

„Zelená“ společnost

Zelená je naše barva, jelikož zelená je barva flóry a je označením pro harmonii, plodnost a vše, co roste a čemu se daří. V symbolickém smyslu vytváří zelená základ pro nové plány.

"Zelená" pro nás znamená vyvíjet renovační postupy a používat materiály, které jsou hodnotné a obzvláště trvanlivé. Všechny renovační systémy PORTAS® jsou vědomě navrženy pro velmi dlouhou životnost a za použití materiálů s ohledem na životní prostředí.

Tak zachováme dobré hodnoty, jako jsou stávající dveře nebo dobré jádro schodů. Přikládáme velkou důležitost kvalitě, funkčnosti a krásnému vzhledu povrchů.

Všechny naše povrchy jsou velmi snadné na údržbu. To snižuje používání čisticích prostředků škodlivých pro životní prostředí na minimum.

A čím déle si užíváte našich trvanlivých řešení, tím lépe pro životní prostředí - a samozřejmě pro Vás.

Značka PORTAS® - silné sdružení

Domov je nejdůležitějším místem v životě. Zde se uvolníme a cítíme v bezpečí. Naším cílem je zachovat tento životní prostor se všemi jeho hodnotami a přetvořit ho podle individuálních přání zákazníků. Pro vás vyvíjíme inteligentní a trvalá řešení, která zpříjemní život doma a vytváří dlouhodobou hodnotu.

Jako silné sdružení rodinných podniků pod značkou PORTAS® se odborné závody PORTAS staly pro několik generací symbolem důvěryhodnosti, spolehlivosti, kontinuity a bezpečnosti. 

S odbornými závody PORTAS jsme zastoupeni v mnoha evropských zemích a v průběhu let jsme získali prestižní ocenění v oboru.

Značka PORTAS® byla opakovaně zahrnuta do díla „Německé značky století“ a patří tak do „královské třídy německých výrobků a služeb“.